Русский  Українська 


Валюта:

200 грн. - 5%
700 грн. - 10%
1500 грн. - 15%
3000 грн. - 20%

Минимальный заказ 200 грн.

Книги недели

Книги українською мовою

Сортировать по: наименованию (возр | убыв), цене (возр | убыв), рейтингу (возр | убыв)

1   2   след >>показать все

Даґ Хьюард-Милс

Якщо ви засвоїте істини, що їх передав автор, то отримаєте мудрість і навчитесь правильно використовувати можливості у своєму житті.

 
 
40,00 грн.

Уільям Хантінгтон

Книга несе утіху і розраду людям, які переживають життєві труднощі. Автор із власного досвіду та на підставі Біблійних прикладів показує, що Бог піклується про кожну людину, особливо про бідних.

30,00 грн.

Даґ Хьюард-Милс

У своїй книзі «Вірність і невірність» Даґ Хьюард-Мілс наводить дуже важливі принципи, освоєння яких допоможе церквам зміцніти. Ця книга є настільки актуальною та практичною, що вона стала винятковим інструментом для багатьох церковних лідерів.

 
 
40,00 грн.

Даґ Хьюард-Милс

Книга «Дочко, ти зможеш!» утішає, підбадьорює, збагачує душу, надихає та спонукає шукати Господа.

 
 
40,00 грн.

СлаваСвiтова
Кожна мініатюра жива: дихає, випромінює тепло й розповідає свою історію. Це видання для тих, кому навіть жменьки слів буде достатньо, щоб усміхнутися.

54,00 грн.

2016 Календар перелистний великий "природа" 6 аркушів на пружині розмір 34х48см.

43,00 грн.

Календари этой серии похожи на книги, содержащие красивые иллюстрации и раскрывающие темы любви, добра и вечности.

43,00 грн.

Джерок Лі

Ця книга, в якій відверто описується життя автора, підтверджує, що Господь не кинув людство напризволяще, а простягнув Свою руку помочі всьому живому.

 
 
60,00 грн.

Надійка Гербіш

Сніг зійшов, і світ перетворився на яскравий кольоровий калейдоскоп. Нові барви й запахи, нові відкриття, нові друзі… Здається, навколо змінилося геть усе. Щоправда, крім найважливішого: батьківської любові, затишку рідної нірки й вірної дружби чудесної рудої Дівчинки.

42,00 грн.

Джон Максвелл

Ця книжка написана для суспільства, в якому плутають поняття менеджменту й лідерства. Автор бестселерів за версією «Нью-Йорк таймс» Джон С. Максвелл пояснює, що відрізняє лідерівменеджерів від менеджерів-посередностей.
Уже ставши класикою на тему лідерства, «Розвий лідера в собі» показує, чому посадове лідерство – лідерство, що визначається посадою, – є лише початковим рівнем з П’яти рівнів лідерства

88,00 грн.

Група авторiв

Автори розповідають про найрізноманітніші дива у житті їхніх персонажів, як от диво пізнання Бога чи диво дружби бізнес-леді з бідним хлопчиком, що збирає пляшки біля смітників; про диво кохання з першого погляду чи трепетної подружньої любові аж до старості; про зцілення серця домашнім затишком, ковтком пахучої кави або прогулянкою улюбленим містом; про найрідніших на світі людей і про те, як бути щасливими.

50,00 грн.

Група авторів книги "Теплі історії про кохання"

Збірка містить оповідання про кохання різних авторів. Твори сповнені багатьох переживань: є в них і радість, і хвилювання, ніжність і міць, віра й сподівання на краще, тріумф і туга, вдячність і прозріння. Історії змусять і весело посміятися, і замислитися, деякі – зворушать до сліз. Солодкого читання та радості кохання!

50,00 грн.

Міла Іванцова  

Збірка оповідань Міли Іванцової доповнює серію «Теплі історії» неповторними відтінками почуттів, вражень, легким гумором, новими краєвидами та персонажами.

50,00 грн.

Ґері Чепмен

Незалежно від того, чи ви тільки розпочинаєте спільне життя… чи вам лише потрібно покращити спілкування у своєму шлюбі… мудрість доктора Чепмена допоможе вам будувати «шлюб, про який ви завжди мріяли».

 
 
50,00 грн.

Даґ Хьюард-Мілс

Автор дуже чітко та докладно визначає різницю між досконалою та недосконалою волею Бога. Він також описує наслідки, що чекають на людину у кожній із них.

 
 
50,00 грн.

1   2   след >>показать все

 
(пусто)
 
22.05.2015
09.03.2015
26.05.2014
01.04.2014
18.03.2014
Подписаться на новости:
или RSS 2.0

.


© Новое лучшее. All rights reserved.
Работает на основе скрипта интернет-магазина WebAsyst Shop-Script